Новини Війна Персони Культура Туризм Події Суспільство Спорт

Правила використання матеріалів проекту Pro Ukraine

Умови передруку та використання матеріалів проекту.

Порушення цих умов може розцінюватися як порушення прав інтелектуальної власності з усіма наслідками, що випливають з такого порушення.

Будь-яке використання матеріалів проекту Pro Ukraine (далі – "Сайт", "Компанія") допускається на обумовлених нижче умовах. Під використанням розуміється будь-яке відтворення, опублікування, копіювання, передрук, розповсюдження, переклад, передача в ефір, повідомлення по кабелю, переробка та інші способи, передбачені чинним законодавством України.

  • Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови відкритого гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на Сайті та згадування першоджерела.
  • Гіперпосилання обов'язково має бути не нижче першого абзацу, незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.
  • Обсяг часткового використання не може перевищувати 40% загального обсягу тексту. Таке використання дозволяється виключно при наявності посилання не нижче першого абзацу та гіперпосилання в кінці матеріалу з підписом: "Повна версія на сайті ukraine.progroshi.news".
  • Повне цитування дозволяється виключно з письмового дозволу Головного Редактора.
  • Матеріали, відмічені знаками "Промо", "PR", "Актуально" публікуються "На правах реклами" та мають інформаційно-комерційний характер.

Порушення цих умов розцінюватиметься як порушення прав інтелектуальної власності і права на інформацію, що захищаються законом. Таке порушення розглядатиметься так, що матеріали використовувалися без дозволу Проекту. У таких випадках Компанія залишає за собою право на захист прав у судовому порядку відповідно до законодавства України.

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.